امروز  دوشنبه ۰۵/۰۳/۹۹  

 بازار بانهكنترل پنلراهنماعضویتتماس باماراهنما بانهصفحه اصلی |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات كار صنعت موبایل شخصي بانه


جستجو:

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
كار
صنعت
موبایل
شخصي
بانه

شارژ آنلاین اگهی ها

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

تعرفه آگهی ماهیانه

راهنما بانه

موسسه خیریه آسمان 


درج آگهی رایگان

همین الان میتوانید آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کنید برای این کار لازم است
 ثبت نامنمایید

کلمات کلیدی

facebook 

کلمات کلیدی 2

تلگرام بازار بانه

  تبلیغات بنری
کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی
كامپيوتر - ساير خدمات

کلان داده،داده عظیم، Big Data، داده کاوی

داده های بزرگ یا عظیم داده ترجمه اصطلاح Big Data می باشد که معمولا به مجموعه از داده ها اطلاق می شود که اندازه آنها فراتر از حدی است که با نرم افزارهای معمول بتوان آنها را در یک زمان معقول اخذ، دقیق سازی، مدیریت و پردازش کرد. مفهوم «اندازه» در داده های بزرگ بطور مستمر در حال تغییر است و به مرور بزرگتر می شود.

داده های بزرگ (Big Data) مجموعه از تکنیک ها و تاکتیک هایی است که نیازمند شکل جدیدی از یکپارچگی هستند تا بتوانند ارزش های بزرگی را که در مجموعه های بزرگ، وسیع، پیچیده و متنوع داده پنهان شده اند، آشکار سازند.

از این رو با رشد روز افزون داده ها و نیاز به بهره برداری و تحلیل از این داده ها، بکارگیری زیرساخت های Big Data از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. این شرکت نیز در سال های اخیر با درک این موضوع، توانسته است گام های موثری در راستای تسلط به این حوزه بردارد و افتخار دارد که یکی از موسسات پیشرو در این زمینه در کشور باشد.

عبارت Big Data مدت‌ها است که برای اشاره به حجم‌هاي عظیمی از داده‌‌ها که توسط سازمان‌های بزرگ، کارخانجات، سازمان های دولتی و ... ذخیره و تحلیل مي‌شوند مورد استفاده قرار مي‌گیرد. اما به تازگي، این عبارت بیشتر برای اشاره به مجموعه‌های داده‌اي بزرگی استفاده مي‌شود که به قدری بزرگ و حجیم هستند که با ابزارهای مدیریتی و پایگاه‌هاي داده سنتي و معمولي قابل مدیریت نیستند. مشکلات اصلي در کار با این نوع داده‌‌ها مربوط به برداشت و جمع‌آوری، ذخیره‌سازی، جست‌وجو، اشتراک‌گذاری، تحلیل و نمایش آن‌ها است. این مبحث، به این دلیل هر روز جذابیت و مقبولیت بیشتری پیدا مي‌کند که با استفاده از تحلیل حجم‌هاي بیشتری از داده‌ها، مي‌توان تحلیل‌هاي بهتر و پيشرفته‌تري را برای مقاصد مختلف، از جمله مقاصد تجاری، پزشکی‌ و امنیتی، انجام داد و نتایج مناسب‌تری را دریافت‌کرد. بيشتر تحلیل‌های مورد نیاز در پردازش داده‌هاي عظیم، توسط دانشمندان در علومی مانند هواشناسی، ژنتیک، شبیه‌سازی‌هاي پیچیده فیزیک، تحقیقات زیست‌شناسی و محیطی، جست‌وجوی اینترنت، تحلیل‌هاي اقتصادی و مالی و تجاری مورد استفاده قرار مي‌گیرد. حجم داده‌هاي ذخیره‌شده در مجموعه‌هاي داده‌اي Big Data، عموماً به‌ خاطر تولید و جمع‌آوری داده‌‌ها از مجموعه بزرگی از تجهیزات و ابزارهای مختلف مانند گوشی‌هاي موبایل، حسگرهای محیطی، لاگ نرم‌افزارهای مختلف، دوربین‌ها، میکروفون‌ها، دستگاه‌هاي تشخیص RFID، شبکه‌هاي حسگر بی‌سیم وغيره با سرعت خیره‌کننده‌اي در حال افزایش است. در این مقاله ضمن بررسی مفاهیم پایه ای در بزرگ داده، به بررسی راه حل های موجود برای مدیریت و بهره برداری از این نوع داده ها خواهیم پرداخت.

برای ایجاد یک دید مناسب در خصوص کلان داده و اهمیت آن، جامعه ای را تصور کنید که در آن جمعیت بطور نمایی در حال افزایش است، اما خدمات و زیرساخت های عمومی آن نتواند پاسخگوی رشد جمعیت باشد و از عهده مدیریت آن برآید. چنین شرایطی در حوزه داده در حال وقوع است. بنابراین نیازمند توسعه زیرساخت های فنی برای مدیریت داده و رشد آن در بخش هایی نظیر جمع آوری، ذخیره سازی، جستجو، به اشتراک گذاری و تحلیل می باشیم. دستیابی به این توانمندی معادل است با شرایطی که مثلا بتوانیم "هنگامی که با اطلاعات بیشتری در حوزه سلامت مواجه باشیم، با بازدهی بیشتری سلامت را ارتقا دهیم"، "در شرایطی که خطرات امنیتی افزایش پیدا میکند، سطح امنیت بیشتری را فراهم کنیم"، "وقتی که با رویدادهای بیشتری از نظر آب و هوایی مواجه باشیم، توان پیش بینی دقیقتر و بهتری بدست آوریم"، "در دنیایی با خودروهای بیشتر، آمار تصادفات و حوادث را کاهش دهیم"، "تعداد تراکنش های بانکی، بیمه و مالی افزایش پیدا کند، ولی تقلب کمتری را شاهد باشیم"، "با منابع طبیعی کمتر، به انرژی بیشتر و ارزانتری دسترسی داشته باشیم" و بسیاری موارد دیگر از این قبیل که اهمیت پنهان کلان داده را نشان می دهد.

چالش های حوزه کلان داده
در بحث کلان داده، ما نیاز داریم که داده ها را به منظور استخراج اطلاعات، کشف دانش و در نهایت تصمیم گیری در خصوص مسائل مختلف کاربردی به صورت صحیح مدیریت کنیم. مدیریت داده ها عموما شامل 5 فعالیت اصلی میباشد.

جمع آوری
ذخیره سازی
جستجو
به اشتراک گذاری
تحلیل

تاکنون چالشهای زیادی در حوزه کلان داده مطرح شده است که تا حدودی از جنبه تئوری ابعاد مختلفی از مشکلات این حوزه را بیان میکنند. این چالش ها در ابتدا سه بعد اصلی حجم داده، نرخ تولید و تنوع به عنوان 3V’s مطرح شدند ولی در ادامه چالش های بیشتری در ادبیات موضوع توسط محققان مطرح شده است:

حجم داده (Volume): حجم داده ها به صورت نمایی در حال رشد می باشد. منابع مختلفی نظیر شبکه های اجتماعی، لاگ سرورهای وب، جریان های ترافیک، تصاویر ماهواره ای، جریان های صوتی، تراکنش های بانکی، محتوای صفحات وب، اسناد دولتی و ... وجود دارد که حجم داده بسیار زیادی تولید می کنند.

نرخ تولید (Velocity): داده ها از طریق برنامه های کاربردی و سنسورهای بسیار زیادی که در محیط وجود دارند با سرعت بسیار زیاد و به صورت بلادرنگ تولید می شوند. بسیاری از کاربردها نیاز دارند به محض ورود داده به درخواست کاربر پاسخ دهند. ممکن است در برخی موارد نتوانیم به اندازه کافی صبر کنیم تا مثلا یک گزارش در سیستم برای مدت طولانی پردازش شود.

تنوع (Variety): انواع منابع داده و تنوع در نوع داده بسیار زیاد می باشد که در نتیجه ساختارهای داده ای بسیار زیادی وجود دارد. مثلا در وب، افراد از نرم افزارها و مرورگرهای مختلفی برای ارسال اطلاعات استفاده می کنند. بسیاری از اطلاعات مستقیما از انسان دریافت میشود و بنابراین وجود خطا اجتناب ناپذیر است. این تنوع سبب میشود جامعیت داده تحت تاثیر قرار بگیرد. زیرا هرچه تنوع بیشتری وجود داشته باشد، احتمال بروز خطای بیشتری نیز وجود خواهد داشت.

صحت (Veracity): با توجه به اینکه داده ها از منابع مختلف دریافت میشوند، ممکن است نتوان به همه آنها اعتماد کرد. مثلا در یک شبکه اجتماعی، ممکن است نظرهای زیادی در خصوص یک موضوع خاص ارائه شود. اما اینکه آیا همه آنها صحیح و قابل اطمینان هستند، موضوعی است که نمیتوان به سادگی از کنار آن در حجم بسیار زیادی از اطلاعات گذشت. البته بعضی از تحقیقات این چالش را به معنای حفظ همه مشخصه های داده اصلی بیان کرده اند که باید حفظ شود تا بتوان کیفیت و صحت داده را تضمین کرد. البته تعریف دوم در مولدهای کلان داده صدق میکند تا بتوان داده ای تولید کرد که نشان دهنده ویژگی های داده اصلی باشد.

اعتبار (Validity): با فرض اینکه دیتا صحیح باشد، ممکن است برای برخی کاربردها مناسب نباشد یا به عبارت دیگر از اعتبار کافی برای استفاده در برخی از کاربردها برخوردار نباشد.

نوسان (Volatility): سرعت تغییر ارزش داده های مختلف در طول زمان میتواند متفاوت باشد. در یک سیستم معمولی تجارت الکترونیک، سرعت نوسان داده ها زیاد نیست و ممکن است داده های موجود مثلا برای یک سال ارزش خود را حفظ کنند، اما در کاربردهایی نظیر تحلیل ارز و بورس، داده با نوسان زیادی مواجه هستند و داده ها به سرعت ارزش خود را از دست میدهند و مقادیر جدیدی به خود می گیرند. اگرچه نگهداری اطلاعات در زمان طولانی به منظور تحلیل تغییرات و نوسان داده ها حائز اهمیت است. افزایش دوره نگهداری اطلاعات، مسلما هزینه های پیاده سازی زیادی را دربر خواهد داشت که باید در نظر گرفته شود.

نمایش (Visualization): یکی از کارهای مشکل در حوزه کلان داده، نمایش اطلاعات است. اینکه بخواهیم کاری کنیم که حجم عظیم اطلاعات با ارتباطات پیچیده، به خوبی قابل فهم و قابل مطالعه باشد از طریق روش های تحلیلی و بصری سازی مناسب اطلاعات امکان پذیری است.

ارزش (Value): این موضوع دلالت بر این دارد که از نظر اطلاعاتی برای تصمیم گیری چقدر داده حائز ارزش است. بعبارت دیگر آیا هزینه ای که برای نگهداری داده و پردازش آنها میشود، ارزش آن را از نظر تصمیم گیری دارد یا نه. معمولا داده ها میتوانند در لایه های مختلف جابجا شوند. لایه های بالاتر به معنای ارزش بیشتر داده می باشند. بنابراین برخی از سازمانها میتوانند هزینه بالای نگهداری مربوط به لایه های بالاتر را قبول کنند.

تحلیل و مدیریت داده های عظیم (Big data)
با ورود به عصر اطلاعات و ارتباطات و آغاز استفاده از داده ها و اطلاعات به عنوان سرمایه های اصلی در حرکت علمی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جوامع، سازمان ها و شرکت های مختلف و توسعه مشارکت افراد در جهان اینترنت و ارتباطات شبکه ای در دنیا، دغدغه ای بروز پیدا کرد که از جنس همین داده هایی بود که همه روز و با سرعت وحشتناک در دنیا و در عرصه های مختلفی که فناوری اطلاعات ورود پیدا کرده بود، تولید می شود و آن اینکه چگونه این حجم بزرگ و متنوع داده ها و اطلاعات را با توجه به ساختار هایی که در فضای فناوری اطلاعات وجود دارد، می توان مدیریت، کنترل و پردازش کرد و از آن در جهت بهبود ساختارها و سودآوری بیشتر بهره جست؟

شرکت رایان نت نمایندگی رسمی آی تی ریسرچز در ایران، ارایه دهنده طیف وسیعی از خدمات پردازش داده مبتنی بر فناوری های Big Data و فریمورک فدرتمند Hadoop می باشد.

این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای کارآمد و متخصص جوان و مجرب در امر توسعه و تولید نرم افزار با استفاده از آخرین دانش و تکنولوژی روز سعی نموده است تا با ارائه خدمات حرفه ای به شرکتها ، موسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت رفع نیازهای نرم افزاری و ایجاد بستر مناسب IT قدم بردارد این شرکت با تکیه بر اصول مهندسی نرم افزار و با استفاده از جدیدترین و مناسبترین روشها آمادگی دارد طراحی ، برنامه نویسی و اجرائی نمودن پروژه های نرم افزاری را طبق نیازهای واقعی مشتری بعهده گیرد.

معرفی شرکت :
این مجموعه در سال 1386 با اخذ نمایندگی رسمی مرکز تحقیقات و شرکت بین المللی آی تی ریسرچز (IT Researches) فعالیت خود را در ایران آغاز نمود، شرکت بین المللی و مرکز تحقیقات IT researches یک کمپانی فعال در فناوری اطلاعات و تحقیقات علوم کامپیوتر مستقر در انگلستان است که با شعبه های متعدد در کشور های مختلف پهنای وسیعی از خدمات تجاری و علمی را بر پایه هوش مصنوعی به شرکتها و سازمانها در سراسر جهان ارائه می نماید. این شرکت همکاری های گسترده ای را به عنوان همکار تجاری با شرکت های مطرح فناوری اطلاعات از جمله مایکروسافت، آی بی ام، آمازون و بیش از 30 شرکت بزرگ دیگر دارد.

اطلاعات بیشتر : www.itresearches.co.uk

در طی سال های 1386 تا 1394 توسعه مجموعه با روند رو به رشدی همراه بود به نحوی که این مجموعه در حال حاضر با 5 شخصیت حقوقی مستقل در ایران، ارمنستان و انگلستان و با نام های تجاری IT Researches , Talee و رایان نت مشغول به فعالیت می باشد، برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به وبسایت انگلیسی زبان شرکت و یا بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

خدمات این شرکت طیف وسیعی از راهکار های فناوری اطلاعات مبتنی بر هوش مصنوعی را شامل می شود، هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌تواند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.

برخی از تخصص ها و تکنولوژی های مورد استفاده شرکت در انجام پروژه ها به شرح زیر است : شبکه های عصبی ، الگوریتم ژنتیک، سیستم های فازی، یادگیری ماشینی، داده کاوی، کلان داده، پردازش تصویر، پردازش زبان طبیعی، پردازش صدا، هوش تجاری، سیستم های خبره و ...

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس :
وبسایت : www.itresearches.ir

دفتر : تهران - اقدسیه – نرسیده به مینی سیتی – جنب بانک پاسارگاد – پلاک 113 – طبقه 4
اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسیان - طبقه 3 - واحد 511
لندن، خیابان ونلاک، شماره 20-22 کد پستی N1 7GU
20-22 Wenlock Road, London, N1 7GU
ارمنستان - ایروان - مرکز تجاری سیتادل - واحد 205
105/1 Teryan St, Yerevan 0009, Armenia

وبسایت انگلیسی : www.talee.co.uk

شماره های تماس :
دفتر لندن : 00442035198382
دفتر ایروان : 0037460640221
مرکز پاسخگویی: 021284282

بخش محصولات مایکروسافت : 02128429090
بخش پشتیبانی : 02128429091
دفتر اصفهان : 03195014947
بخش خدمات هوش مصنوعی: 02188627521

فکس :
02189781659
02128429386

ایمیل-مدیریت : Iran@itresearches.co.uk
ایمیل-پشتیبانی : support@itresearches.ir
ایمیل-ارتباطات : info@itresearches.ir

لینک مستقیم :
https://www.itresearches.ir/کلان-داده-داده-عظیم-یا-big-dataارسال آگهي : 1394/04/05

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- LCD- قیمت ال سی دی- فتوکپی- لپ تاپ- بازار بانه - سامسونگ- لب تاب- مانیتور- فلش مموری- کامپیوتر - بانه- بانه

تازه‌هاي كامپيوتر - ساير خدمات (صفحه 1 از 1)
‪۹۹/۰۳/۱۰ ویدئو وال ( Video Wall ) چیست ؟
ویدئو وال ( Video Wall ) چیست ؟ سیستم ویدئو وال یکسیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع و با قابلیت دریافت ...
تماس بگیرید
علی حسن زاده ، تلفن : 9124125739

‪۹۹/۰۲/۳۱ فروش داكت سوپيتا،ترانك سوپيتا،كف خواب
شبكه سازان ( سوپيتا) مركز پخش و فروش داكت و ترانكينگ سوپيتا SOUPITA در ايران داكت و كانالهاي سوپيتا در رنگهاي ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166522369-02166513418

‪۹۹/۰۲/۳۱ فروش وراه اندازي دوربين مداربسته66522369
شركت شبكه سازان نسل جديد با ارائه خدمات شبكه و فروش كليه تجهيزات شبكه نصب و راه اندازي دوربين هاي مداربسته و ...
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 66522369-66513418-44530461

‪۹۹/۰۲/۳۱ فروش دستگاه ضبط تصوير dvrبا گارانتي 021
فروش انواع دستگاه ضيط تصوير DVR 4 كانال ، 8كانال ، 16 كانال به صورت عمده و جزيي با ...
زیر قیمت همه جا
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 66522369-66513418-44530461

‪۹۹/۰۲/۱۱ ويدئو وال 4خروجي video wall
ويدئو وال 4 خروجي video wall فروش کنترلر ويدئو وال 4خروجي video wall کنترلر 4 خروجي ويدئو وال Video wall ...
علی حسن زاده ، تلفن : 09194766260

‪۹۹/۰۲/۱۱ ويدئو وال 1به 9 video wall
ويدئو وال 1به 9 video wall فروش کنترلر ويدئو وال 1به9 video wall تبديل تصوير به 9 تصوير يکپارچه با ...
علی حسن زاده ، تلفن : 09194766260

‪۹۹/۰۲/۱۱ ويدئو وال 1 به 16 تحت سيستم عامل
ويدئووال 1به 16 تحت سيستم عامل فروش کنترلر ويدئووال 1به 16 تحت سيستم عامل فروش کنترلر هاي تحت سيستم عامل ...
علی حسن زاده ، تلفن : 09194766260

‪۹۹/۰۲/۱۱ فروش کنترلر هاي ويدئو وال VIDEO WALL
فروش کنترلر هاي ويدئو وال VIDEO WALL شرکت الکترو تصوير افزار پويش ارائه دهنده ويدئو وال هاي واقعا Full HD با ...
علی حسن زاده ، تلفن : 09194766260

‪۹۵/۱۱/۱۸ ايدي اپل امريکا
ساخت اپل ايدي در کوتاه ترين زمان براي شما دوستان عزيز با قيمت باور نکردني. شرايط ارسال:بعد خريد اسم و فاميل ...
2500
هاني ايماني ، تلفن : 02188456099

‪۹۵/۰۸/۱۲ سولاريسم
مجموعه سولاريسم كامپيوتر افتخار دارد با استعانت از پروردگار متعال و كوشش همكاران متخصص و مجرب گامي ...
ولقان حسيني ، تلفن : 02188935495

‪۹۵/۰۸/۱۲ همه چيز درباره تبليغات و آگهي
دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان http://www.volghan.net http://www.volghan.ir 09198086146 volghan@gmail.com ...
ولقان حسيني ، تلفن : 09198086146

‪۹۵/۰۸/۱۱ تبادل لينك با سايت ولقان حسيني
با سلام بنده ولقان حسيني مدير وب سايت http://www.volghan.net هستم و تقاضاي تبادل لينك با وب سايت يا وبلاگ شما ...
ولقان حسيني ، تلفن :

‪۹۵/۰۸/۱۱ انواع روش هاي تبليغاتي
انواع روش هاي تبليغاتي - طراحي وب سايت طراحي و برنامه نويسي وب سايت‌هاي استاتيك، دايناميك و پورتال + هاست و دامنه ...
ولقان حسيني ، تلفن : 9198086146

‪۹۵/۰۳/۰۵ خرید دانگل وای فای usb wifi
شماره تماس : ۰۲۱۶۶۵۳۷۸۲۴ فروش دانگل وای فای usb wifi اینترنت رایتل ( یو اس بی وای فای ...
شرکت آبتین ، تلفن : ۰۲۱۲۲۰۸۳۱۶۵

‪۹۵/۰۳/۰۵ تعمیر مودم وایمکس رومیزی و جیبی مبین نت
شماره تماس: ۰۲۱۶۶۵۳۷۸۲۴ نمایندگی مجاز مبین نت به کد عاملیت ۱۹۱۲۱۱۱۴۲ خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه می دهد: تعمیرات مودم ...
شرکت آبتین ، تلفن : ۰۲۱۶۶۵۳۷۸۲۴

‪۹۵/۰۳/۰۵ خرید مودم رومیزی 3G اینترنت رایتل
شماره تماس:۰۲۱۲۲۰۸۳۱۶۵ فروش ویژه مودم رومیزی 3G اینترنت رایتل پشتیبانی از شبکه سراسری اینترنت 3G رایتل بهره مندی از ...
شرکت آبتین ، تلفن : ۰۲۱۲۲۰۸۳۱۶۵

‪۹۵/۰۲/۲۸ پنل ارسال فکس و اس ام اس
پنل های تخصصی فکس و اس ام اس توسط این پنل ها شما میتوانید از هر نقطه ایران ! به راحتی ...
0
ایران ، تلفن : 02166090292

‪۹۵/۰۱/۲۳ فروش عمده رم و فلش و لوازم جانبی کامپیوت
فروشگاه ای مموری ememory.ir فروش عمده با قیمت همکاری رم میکرو و فلش مموری و هارد در سراسر کشور نمایندگی انواع برند ...
تماس بگیرید
فرجاد محمودی فرجاد محمودی ، تلفن : 09333216549

‪۹۴/۱۲/۱۷ شرکت توسعه راهکار های ترشیز نوین
شرکت توسعه راهکار های ترشیز نوین تاسیس 1394 این شرکت با هدف صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه تاسیس گردید ...
امیررضا جلایر امیررضا جلایر ، تلفن : 09120560919

‪۹۴/۱۱/۲۰ فروش و دانلود استاندارد های فنی و مهندسی
فروش و دانلود استاندارد های فنی و مهندسی بین المللی 2016 کامل ترین و بروز ترین پکیج استاندارد های فنی و ...
تماس بگیرید
دهقانی دهقانی ، تلفن : 09399139009

‪۹۴/۱۱/۱۸ فروش ویژه سورس پنل پیامک
فروش ویژه سورس پنل پیامکی شما با داشتن این سورس می توانید یک وب سایت مستقل فروش پنل اس ام اس ...
0
iran smspanel iran smspanel ، تلفن : 09388002972

‪۹۴/۰۸/۲۱ مودم 3G
شعبه مرکزی :۰۲۱۶۶۵۳۰۳۹۴ فروش مودم 3G ایرانسل رایتل نونترینو همراه اول اینترنت پرسرعت قابل حمل رایتل ( 1 تا 4 مگ ) قابل ...
نماینده ، تلفن : ۰۲۱۶۶۵۳۰۳۹۴

‪۹۴/۰۸/۱۸ بزرگترین مرکز فروش لپ تاپ دست دوم در کشور
رویاناگستر تخصصی ترین مجموعه کشور با تنوع بالای لپ تاپ و کامپیوتر دست دوم و سیستم فروش یکپارچه فروش عمده انواع ...
تماس بگیرید
royanaa gostarr ، تلفن : 07132351907

‪۹۴/۰۸/۰۳ بزرگترین مرکز فروش لپ تاپ دست دوم در کشور
رویاناگستر تخصصی ترین مجموعه کشور با تنوع بالای لپ تاپ و کامپیوتر دست دوم و سیستم فروش یکپارچه فروش عمده انواع ...
تماس بگیرید
royanaa gostarr ، تلفن : 07132351907

‪۹۴/۰۷/۲۵ رویاناگستر (مرکز پخش لپ تاپ دست دوم)
رویانا گستر لپ تاپ دست دوم ، رویانا گستر تبلت دست دوم ، رویانا گستر گوشی دست دوم ...
تماس بگیرید
royanaa gostarr ، تلفن : 07132351907

‪۹۴/۰۷/۱۹ کلان داده،داده عظیم، Big Data، داده کاوی
داده های بزرگ یا عظیم داده ترجمه اصطلاح Big Data می باشد که معمولا به مجموعه از داده ها اطلاق ...
مراجعه به سایت
احسان مرادی ، تلفن : 021284282

‪۹۴/۰۲/۱۴ وب سایت تخصصی خرید و فروش خودرو
اتو دات آی آر ootoo.ir خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده ...
توافقی
رضا پور رضایی ، تلفن :

‪۹۳/۱۲/۱۸ انجام پروپوزال دانشگاهی
نگارش پروپوزال دانشگاهی با سلام محقق و دانشجوی گرامی؛ شرکت پژوهش یاران پارسه گستر و سایت علمی فایلس دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی ...
تماس بگیرید
elmi elmi ، تلفن : 07132300589

‪۹۳/۱۲/۱۷ 1. مشاوره در تدوین و نگارش انواع مقالات ISI، انواع مقالات علمی پژوهشی، انواع مقالات ISC
با سلام پژوهشگر، محقق و دانشجوی گرامی؛ سایت علمی فایلس به نشانی www.elmifiles.ir دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت ...
تماس بگیرید
elmi elmi ، تلفن : 07132300589

‪۹۳/۱۱/۱۱ سايت زمان ما
سايت زمان ما با بهره گيري از دانش ارتباطات و فناوري اطلاعات توانسته است بر پايه شبكه ها اجتماعي ...
سلطانی پگاه ، تلفن : 021-66327224

‪۹۳/۰۴/۱۵ تبليغات اينترنتي براي همه
يك تبليغ انفجاري ، تضميني، هدفمند و اثر بخش درج دو هزار و چهارصد آگهي براي شما در سايت هاي ...
0
مهدی ت ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۴/۰۱ تعمیرو عیب یابی کامپیوتر،سخت افزار و نرم
آیا در هنگام خرابی و مشکلات رایانه دغدغه فایلهای شخصی خود را دارید؟ آیا برای بروز رسانی آنتی ویروس خود به ...
00
رایانه کمک پارس فرتاک پارس فرتاک ، تلفن : 9099070345

‪۹۳/۰۲/۰۹ ليست محصولات شركت پارس افزار سيتم
پارس افزار سيستم ليست محصولات آماده ي شركت پارس افزار پرينتر: سامسونگ- برادر- اچ پي- اپسون- لكسمارك- كانن- پاناسونيك لپ تاب: ASUS-HP-DELL-LENOVO-TOSHIBA اسكنر: ...
رقابتی
مجتبی صادقی ، تلفن : 021-88851429-88851430-88851432

‪۹۲/۱۱/۱۳ فكس رايگان
ارسال فكس رايگان بدون نياز به خط و دستگاه شركت ارتباط پارسه شهريار به ش ثبت 3440 عضو انجمن صنفي ...
مهناز محمدی نیا ، تلفن : 02165273530

‪۹۲/۰۶/۱۷ خدماتي بازرگاني،كامپيوتر،ماشينهاي اداري،
خدماتي بازرگاني،كامپيوتر،ماشينهاي اداري،اتوماسيون اداري،سيستمهاي امنيتي،تابلوهايLED فروش قطعات و لوازم نو يا استوك شما .فروش تبلت و لوازم جانبي به همراه انجام ...
0
خدايار صفايي ، تلفن : 03813388598

‪۹۲/۰۴/۲۶ قدرتمند ترين سامانه خريد گروهي ايران
قدرتمند ترين سامانه خريد گروهي ايران در خريد گروهي، خريد كالا و يا خدماتي با تخفيـف بسيار بالا براي مـدت محـدودي ...
کرج
سجاد زوار ، تلفن : 026-32228108

‪۹۲/۰۳/۳۰ بازاريابي اينترنتي
يك فرصت استثنايي و يك تبليغ انفجاري درج دو هزار و چهارصد آگهي در هزار سايت برتر اينترنت 09390858526 ديگر خدمات قابل ارائه ...
مهدی ت ، تلفن :

‪۹۱/۱۲/۲۱ تجهيزات شبكه، تجهيزات سرور، دوربين مدارب
قابل توجه سازمانها، صنايع، ادارات و شركتهاي دولتي و خصوصي شركت تجارت هوشمند آوالان AvaLAN عضو جامعه انفورماتيك ايران ...
شرکت تجارت هوشمند آوالان آوالان ، تلفن : 22757376

‪۹۱/۱۲/۰۴ خدمات كامپيوتري اژوان
هرگز قيمت را فداي كيفيت نكنيم ...
کارو عزیزی ، تلفن :

‪۹۱/۱۱/۰۷ طراحي سايت
چاپ و تبليغات ديدار خدمات قابل ارائه توسط اين موسسه 1. خدمات چاپ : ست اوراق اداري و مديريتي ( ويزيت ، ...
0
مهدی ت ، تلفن :

‪۹۱/۱۱/۰۷ طراحي سايت
چاپ و تبليغات ديدار خدمات قابل ارائه توسط اين موسسه 1. خدمات چاپ : ست اوراق اداري و مديريتي ( ويزيت ، ...
0
مهدی ت ، تلفن :

‪۹۱/۱۱/۰۷ طراحي سايت
چاپ و تبليغات ديدار خدمات قابل ارائه توسط اين موسسه 1. خدمات چاپ : ست اوراق اداري و مديريتي ( ويزيت ، ...
0
مهدی ت ، تلفن :

‪۹۱/۰۶/۱۹ ايده هاي خود را به دنيا معرفي كنيد
سايت bbizidea.com براي حمايت از مخترعين و مبتكرين ايراني بزرگترين مرجع ايده، اخترع و طراحي در جهان يك راه جديد براي مخترعين، ...
0
ف ع ، تلفن : 0

‪۹۱/۰۴/۲۸ E - BOOK با برند هيونداي و قيمتي ارزان
E-book كتابخوان الكترونيكي هيونداي 7 اينچي داراي قابليت پشتيباني از فرمت هاي زير: موزيك:MP3 – WMA – OGG – FLAC – ...
0
بابایی ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۲/۲۷ بازي جنگ هاي صليبي
بازي بسيار جذاب 6 عدد بازي ...
5000
amir panahi ، تلفن : 09187763754

‪۹۱/۰۲/۱۸ سيستمهاي نظارت بر سيستم هاي انتقال تصوير
• طراحي و اجراي سيستمهاي حفاظتي و نظارتي • كنترل مديريتي دوربينهاي مداربسته آنالوگ و تحت شبكه • طراحي و اجراي شبكه ...
فروشگاه آل ور سیستم ، تلفن : 0411-4461206

‪۹۰/۱۰/۲۲ سامانه هاي پيامك و اعطاي نمايندگي
يا حق فروش فوق العاده سامانه ارسال و دريافت پيامك با تمام امكانات با شرايط و قيمت ويژه ، شركت در ...
شهرام ، تلفن :

‪۹۰/۰۹/۰۱ تبليغ كالا و خدمات شما با پيامك- فقط 5 ت
سي هزار پيامك – هر پيامك فقط 5 تومان بي نظير ترين و ارزان ترين تبليغات پيامكي در ايران كالا و خدمات ...
omid zarifi ، تلفن :

‪۹۰/۰۶/۱۳ عامل فروش پيام كوتاه شويد
آيا به دنبال كاري ميگرديد كه سود بالا داشته باشد؟ آيا به دنبال كاري ميگرديد كه هزينه اوليه كمي نياز داشته ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۶/۰۵ ارائه دهنده كامل ترين و ناب ترين بانك شماره موبايل در ايران
كي گفته راه 100ساله رو نميشه يك شبه طي كرد؟ شركت ايران اس ام اس پنل ارائه دهنده كامل ترين و ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۶/۰۲ كسب بيشتر سود در مدت كم!
با تهيه يك پنل نمايندگي از شركت ايران اس ام اس پنل ميتوانيد به بيشتري سود در مدت زمان اندك ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۶/۰۱ امكانات جديد براي ارسال پيام كوتاه
امكانات جديد سامانه پيام كوتاه ايران اس ام اس پنل اضافه گرديده است. امكان ارسال پيام كوتاه به يك شهر خاص ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۳۰ سامانه اس ام اس كشوري
با استفاده از سامانه هاي ايران اس ام اس پنل ميتوانيد اقدام به ارسال اس ام اس كشوري كنيد. در ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۹ به اين ميگن پنل اس ام اس
سامانه پيام كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل , آماده واگذاري اس ام اس پنل هاي خود به شما ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۷ خدمات سامانه sms
خدمات سامانه sms شركت ايران اس ام اس پنل آماده واگذاري مباشد. شما هم ميتوانيد در اين سامانه ها اقدام به ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۶ اس ام اس پنل اينترنتي
سامانه هاي اس ام اس شركت ايران اس ام اس پنل ارائه داده شد. شما هم وطنان گرامي ميتوانيد در اين ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۵ خريد شارژ انلاين و ثبت لحظه اي پنل
در صورتي كه پيام شما به هر دليلي به صورت موفقيت آميز ارسال نشد، مي‌توانيد از قابليت ارسال مجدد سرويس ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۵ سيستم نوبت دهي ازطريق اس ام اس
سيستم نوبت دهي ازطريق ايران اس ام اس پنل مخصوص مطب پزشكان ، بانكها ، آرايشگاهها و ديگر مراكزي كه براي ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۴ خدمات اس ام اس كوتاه
خدمات اس ام اس كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل با تعرفه بسيار مناسب ارائه شد. هر پنل كاربري سالانه ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۳ سامانه حرفه اي پيامك زرين
پيامك تنها تبليغي است كه همه آنرا ميخوانند. با استفاده از پيامك تبليغاتي با هزينه ي كمتري محصولات و خدمات خود ...
setare mohammadi ، تلفن : 09195343219

‪۹۰/۰۵/۲۳ ارسال SMS تبليغاتي از طريق اينترنت
ما ثابت ميكنيم ارزانترين و كاملترين هستيم ارسال اس ام اس تكي گروهي پيوسته SMS نظرسنجي و مسابقه از طريق SMS دريافت پنل اينترنتي خط ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۲ سامانه پيغام كوتاه
سامانه پيغام كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل با امكانات زير آماده واگذاري است. ******************* مديريت ارسال شامل : ارسال سريع ارسال گروهي ارسال ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۰ سامانه ارسال پيامك ويژه شركتهاي خصوصي
كاملترين سيستم پيام كوتاه با كليه امكانات جهت بهره مندي شركت ها و سازمانها پياده سازي شده كه تمامي نياز ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۲۰ سامانه پيام كوتاه تنها 25 هزارتومان
سامانه پيام كوتاه IRANSMSPANEL يك نرم افزار تحت وب (اينترنت) براي ارسال ، دريافت و مديريت SMS مي باشد. با ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۹ سرويس ارسال پيام كوتاه منطقه اي – محله اي در استان تهران
از اسفند ماه 88 با جمع آوري بانك كدپستي موبايل تهران ، سرويس ارسال پيام كوتاه منطقه اي – محله ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۹ سرويس ارسال پيام كوتاه منطقه اي – محله اي در استان تهران
از اسفند ماه 88 با جمع آوري بانك كدپستي موبايل تهران ، سرويس ارسال پيام كوتاه منطقه اي – محله ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۸ پيامك منطقه اي – محله اي ايران اس ام اس پنل
دفترچه تلفن سيستم توليد و مديريت كارت شارژ جهت خدمات ويژه برگزاري مسابقات و آزمون‌ها از طريق پيام كوتاه سيستم پشتيباني مشتريان ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۸ كم ترين هزينه ، بهترين تاثيرگذاري
با ايران اس ام اس پنل ارتباطات خود را با مخاطبين خود مكانيزه كرده و با كمترين هزينه اطلاع رساني ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۸ پنل ارسال و دريافت پيامك تبليغاتي
يكي ديگر از خدمات گسترده شركت ايران اس ام اس پنل ، ارائه پنل ارسال و دريافت پيامك هاي تبليغاتي ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۷ با ايران اس ام اس پنل پول پارو كنيد
شغل پر درآمد 05116092520 شما ميتوانيد فقط با سرمايه 150000 هزار تومان ، ماهيانه بالاي 1000000 تومان در آمد داشته باشيد. --------------------------------------------- آدرس ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۷ كمترين تعرفه اس ام اس SMS در كشور
شما هم ميتوانيد تنها با پرداخت هر پيامك 10.2 ريال اقدام به ارسال پيامك هاي خود بر روي موبايل هاي ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۶ درگاه پيام كوتاه - وب سرويس - api- سيستم پيام كوتاه
وب سرويس و يا API اين قابليت را به شما مي دهد كه ساير نرم افزار هاي تحت ويندوز و ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۵ اس ام اس پنل با امكانات بالا
پنل هاي اس ام اس شركت ايران اس ام اس پنل با امكانات بالا ارائه گرديد. در زير به برخي امكانات ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۵ اس ام اس پنل با امكانات بالا
پنل هاي اس ام اس شركت ايران اس ام اس پنل با امكانات بالا ارائه گرديد. در زير به برخي امكانات ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۴ ثبت شماره اختصاصي پيامك
شما هم مي توانيد با داشتن يك شماره اختصاصي اينترنتي براي پيام كوتاه هاي خود از ايران اس ام اس ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۳ راه اندازي وب سايت پيام كوتاه
شما هم ميتوانيد با پرداخت ساليانه 200.000 تومان صاحب يك وب سايت مستقل ارسال و دريافت پيام كوتاه شويد . در ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۳ اجاره خطوط SMS با پنل فارسي
پيامكهاي خود را آسانتر از هميشه با ارزانترين قيمت ممكن و بهترين شكل مديريت كرده ارسال كنيد. نياز شما تنها اتصال ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۲ واگذاري نمايندگي پيام كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل
واگذاري نمايندگي پيام كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل آماده واگذاري نمايندگي سرويسهاي SMS به شركتها و موسسات در ساير ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۱ ما براي شما پيامك تبليغاتي ارسال نمي كنيم
ما براي شما پيامك تبليغاتي ارسال نميكنيم خودتان ارسال مي كنيد (سيستم نمايندگي يا كاربري ) تنها سامانه پيام كوتاه كه امكان ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۱ پنل پيامك ارزان
پنل پيامك ارزان شركت ايران اس ام اس پنل ارائه گرديد. هر پنل كاربري سالانه 25 هزار تومان هر پنل كاربري دائمي ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۰ شغل جديد براي كافي نت ها
شما هم اگر مدير يك كافي نت هستيد مي توانيد درآمد خود را با دريافت نمايندگي اس ام اس از ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۱۰ پيام كوتاه براي همه
با استفاده از خدمات پيام كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل ميتوانيد بدون نياز به هيچگونه سخت افزار يا ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۹ سيستم دفاتر بيمه ايران اس ام اس پنل
با سرويس اطلاع رساني ايران اس ام اس پنل مي توانيد چنانچه داراي دفتر بيمه هستيد و عملا امور مربوط ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۹ سرويس ارسال پيام كوتاه بر اساس كد پستي
سيستم ارسال پيام كوتاه ايران اس ام اس پنل بر اساس كد پستي راه اندازي و بر روي كليه پنل ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۸ سرويس اس ام اس ويژه آموزشگاه هاي رانندگي
سرويس مخصوص آموزشگاه هاي رانندگي به ايران اس ام اس پنل افزوده شد . شما مي توانيد با خريد اين سرويس ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۸ خدمات ارزش افزوده پيام كوتاه در كل كشور
ايران اس ام اس پنل ، مجري ارسال پيام كوتاه انبوه و ارايه دهنده سرويس ارزش افزوده پيام كوتاه در ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۶ اس ام اس بفرستيد
با استفاده از خدمات شركت ايران اس ام اس پنل ميتوانيد بدون نياز به هيچ سخت افزاري اقدام به ارسال ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۵ پنل پيامك ويژه ماه رمضان
تا دير نشده اس ام اس پنل ويژه ماه مبارك رمضان را خريداري كنيد. پنل رايگان ويژه هيئت هاي مذهبي - ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۲ پنل نمايندگي پيامك
با خريد يك پنل نمايندگي از شركت ايران اس ام اس پنل ميتوانيد اين امكان را داشته باشيد تا كاربر ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۵/۰۱ پنل ارسال پيامك تكي
سامانه ارسال اس ام اس از طريق اينترنت(پيامك پنل) با استفاده از اين سرويس ميتوانيد بدون نياز به هيچ گونه ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۳۱ پيامك پنل
سامانه ارسال اس ام اس از طريق اينترنت(پيامك پنل) با استفاده از اين سرويس ميتوانيد بدون نياز به هيچ گونه ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۳۰ پيامك انبوه شما
با كمك شركت ايران اس ام اس پنل ميتوانيد پيامك انبوه خود را خودتان ارسال كنيد. براي اينكار فقط احتياج به ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۲۹ نمايندگي پيامك انبوه
سامانه نمايندگي پيامك انبوه ايران اس ام اس پنل اماده واگذاري است. با خريد يك نمايندگي شما اين امكان را داريد ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۲۳ سامانه نامحدود پيامك
سامانه نامحدود پيامك شركت ايران اس ام اس پنل با امكانات خوب و هزينه اندك آماده واگذاري به شماست. پنل كاربري ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۲۲ مركز ويژه پيامك sms
شركت ايران اس ام اس پنل به عنوان يكي از مراكز ويژه در زمينه ارسال پيام كوتاه آماده ارائه خدمات ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۲۰ پنل اينترنتي اس ام اس
پنل هاي اينترنتي اس ام اس شركت ايران اس ام اس پنل ارائه شد. با استفاده از اين پنل ها ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۱۸ ارسال پيام كوتاه اينترنتي
ارسال پيام كوتاه اينترنتي از طريق سامانه هاي ايران اس ام اس پنل مقدور شده است و هم اكنون شما ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۱۶ نمايندگي پيام كوتاه sms
نمايندگي پيام كوتاه sms شركت ايران اس ام اس پنل با امكانات مناسب آماده واگذاري است. 1 - نرم افزار نمايندگي ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۱۶ سامانه پيام كوتاه sms
سامانه ارسال و دريافت پيام كوتاه شركت ايران اس ام اس پنل با امكانات بالا و هزينه اندك آماده ارائه ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۱۴ سامانه هوشمند sms
سامانه هوشمند sms شركت ايران اس ام اس پنل با هزينه اندك ولي امكانات زياد ارائه داده شد. برخي امكانات: ارسال ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۹۰/۰۴/۱۱ سامانه آنلاين اس ام اس
سامانه هاي آنلاين اس ام اس شركت ايران اس ام اس آماده واگذاري است. با استفاده از اين سامانه ها شما ...
سامانه پيام کوتاه ، تلفن : 05116092520

‪۸۹/۱۲/۰۷ ارسال پيام كوتاه
ارسال پيام كوتاه به تمام نقاط كشور با كمترين هزينه شركت مهندسي رايانه فرا انديشه بوكان 04826249490 09148240704 09147152001 ...
منصور جویا ، تلفن : 04826249490

‪۸۹/۱۱/۱۶ شركت كنترل صنعت ايساتيس
•اجراي كليه پروژه هاي نرم افزاري و سخت افزاري •تعمير و فروش كامپيوتر هاي صنعتي •سرويس و تعمير ماشين آلات ...
حمید قاسمی ، تلفن : 6225480-0351

‪۸۹/۰۵/۲۸ ارسال اس ام اس هاي تبليغاتي
همانطور كه مي دانيد امروزه تبليغات نقش عمده اي را در معرفي كار و محصول و موفقيت مشاغل ايجاد مي ...
يعقوب لطفی ، تلفن : 04826247800

 
آگهي هاي جديد احسان مرادی
هوش مصنوعی
احسان مرادی
تلفن : 021284282

نمایندگی مایکروسافت در ایران
احسان مرادی
تلفن : 021284282

سیستم هوشمند اطلاع رسانی و پاسخگویی
احسان مرادی
تلفن : 021284282

خرید ویندوز 10،دانلود ویندوز 10 اورجینال
احسان مرادی
تلفن : 021284282آدرس دفتر سایت شهرستان بانه خیابان طالقانی میدان ساعت سیب کامپیوتر

موبایل : 09189740551

درج آگهي در سا يت بازاربانه رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.

توجه فرمائيد مسئوليت محتوا هر آگهي با آگهي دهنده ميباشد و مدير سايت هيچگونه مسئوليتي در اين فبال ندارد

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.


© bazarbaneh Project 1387-1399

info@bazarbaneh.com