امروز  جمعه ۲۸/۰۴/۹۸  

 بازار بانهكنترل پنلراهنماعضویتتماس باماراهنما بانهصفحه اصلی |

كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات كار صنعت موبایل شخصي بانه


جستجو:

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
كار
صنعت
موبایل
شخصي
بانه

شارژ آنلاین اگهی ها

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

تعرفه آگهی ماهیانه

راهنما بانه

موسسه خیریه آسمان 


درج آگهی رایگان

همین الان میتوانید آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کنید برای این کار لازم است
 ثبت نامنمایید

کلمات کلیدی

facebook 

کلمات کلیدی 2

تلگرام بازار بانه

  تبلیغات بنری
کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی فروشگاهکولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی
 از سراسر وب
صنعت - توليد مواد غذايي

قدرت درماني عسل از سوختگي تا پوكي استخوا

قدرت درماني عسل از سوختگي تا پوكي استخوان(نچرال نيوز) عسل خام – عسلي كه پاستوريزه و فيلتر نشده و كاملا مستقيم از داخل كندو برداشت شده باشد – گنجينه اي است از داروهاي شفابخش و ارزشهاي غذايي. چنين عسلي شامل مقدار فراواني از مواد معدني و ويتامينها و يك داروي قوي طبيعي با مصرف خوراكي يا استعمال خارجي است .

ليست كاركردهاي سودمند عسل براي بدن بسيار طولاني است.

عسل جذب كلسيم را بالا مي برد ، مي تواند مقدار هموگلوبين را افزايش دهد و يا با عامل هاي تغذيه اي خود باعث جلوگيري از كم خوني شود ، زماني كه با سركه ي سيب مخلوط شده باشد به بهبود ورم مفاصل كمك مي كند ، با سرماخوردگي و همه انواع امراض تنفسي مبارزه مي كند ، مي تواند سرعت بهبود زخم معده را بالا ببرد ، به عنوان يك ملين طبيعي ملايم عمل مي كند ، به يبوست ، آلرژي و چاقي كمك مي كند ، مجموعه اي از ويتامينها و مواد معدني را براي بدن محيا مي كند و بدون به جريان انداختن انسولين در بدن - كه مصرف شكر سفيد آن را ايجاد مي كند - باعث فراهم آمدن سريع انرژي است .

بسياري عسل خام را به دليل تأثير مثبت بر ضد حساسيت ها و تب يونجه مفيد يافته اند و يك يا دو قاشق چاي خوري از آن قبل از خواب مي تواند به بي خوابي(insomnia) كمك كند.

به عنوان يك ضد عفوني كننده ، عسل يك مرهم براي مسموميت هايي نظير گزش ، نيش خوردگي يا زخم هاي عفوني به كار مي رود .

عسل يك آنتي بيوتيك برتر در درمان زخم معده ، قانقاريا و عفونت زخمهاي جراحي است . همچنين به التيام محل برش حاصل از جراحي كمك كرده و يك محيط محافظ را براي بافتهاي پيوندي پوست ، قرنيه ، عروق خون و استخوان در زمان حمل يا نگهداري ايجاد مي كند تا درعمل پيوند استفاده شوند.

دكتر كاس ايگرام ( Cass Igram) مي گويد : «عسل خام به گونه اي استثناعي به صورت داخلي عليه باكتريها و انگلها مؤثر است . علاوه بر اين ، حاوي آنتي بيوتيك هايي است كه به طور مستقيم به كشتن ميكروبها كمك مي كنند . عسل خام زماني كه به صورت موضعي به كار رود به معالجه بافتهاي آسيب ديده از عفونت يا ضربه سرعت مي دهد . عسل به همان ميزان كه از قندهاي ساده تشكيل شده است ، حاوي ويتامينها ، مواد معدني و آنزيمها نيز هست و اين يعني همه عواملي كه براي معالجه جراحات لازم است .»

دريك تحقيقات اعجاب انگيز و مدرن دانشمندان و پزشكان كشف مجدد تأثيرات عسل به عنوان درمان جراحات را در دستور كار دارند . در سالهاي اخير عسل به صورت مؤثر در محيط هاي كلينيكي براي معالجه زخم هاي عميقي كه تا استخوان پيش رفته اند (fist-sized ulcers) همچنين در درمان سوختگي هاي درجه اول ، درجه دوم و سوم به خوبي كاربرد دارد كه در اين موارد حتي معالجه كامل بدون نياز به پيوند پوست ،عفونت يا ضايعات ماهيچه اي نيز گزارش شده است.

عسل مي تواند به خوبي براي چنين ضايعاتي با پوششي از بانداژ استريل كه هر روز تعويض مي شود به كار گرفته شود. زماني كه جراحات تميز هستند عسل به عنوان يك معالجه كننده عمل مي كند و همچنين رويه مشابهي نيز براي زخمهاي عفوني ، جراحات ، يا آلسرها و زخمهاي زرد دارد .

عسل سير مي تواند به طور مستقيم براي جراحات عفوني به كار رود كه به تميز كردن محدوده زخم نيز كمك خواهد كرد .

دكتر پيتر مولان ( Petter Molan ) استاد بيوشيمي در دانشگاه وايكاتو (Waikato) نيوزيلند در خط مقدم تحقيقات عسل ظرف بيست سال گذشته حضور داشته است . او سرپرستي بخش تحقيقات عسل را در دانشگاه به عهده دارد . ارگاني كه به صورت بين المللي به دليل تخصص اش در خواص ضد ميكروبي عسل ، شناخته مي شود .

مشاهدات كلينيكي و مطالعات تجربي ثابت كرد كه عسل خواص آنتي باكتريال [ضد ميكروب] و ضد فساد پذيري مؤثري دارد . عسل به طور خارق العاده چركها ، زخمهاي پوستي و بافتهاي مرده را در جراحات از بين مي برد و بافت جديد را براي رشد تحريك مي كند .

دكتر مولان توضيح مي دهد : «آزمايشهاي اتفاقي نشان داد كه عسل از سولفاديازين نقره - گسترده ترين پماد ضد باكتري براي سوختگي ها ، كه در بيمارستان ها استفاده مي شود- در كنترل عفونتهاي زخمهاي سوختگي مؤثر تر است » .

دكتر مولان معتقد است كه اگر از ابتدا عسل در موارد عفونت خوني(septicemia) استفاده مي شد ، بافتهاي خراب شده بسيار كمتري داشتيم ؛ وي مي گويد: « توانايي چشمگير عسل براي كاهش التهاب و از بين بردن يون هاي آزاد روند تخريب پوست را متوقف مي كند ، همانگونه كه در خصوص سوختگي ها عمل مي كند و به همان خوبي كه محيط را در برابر عفونت حمايت مي كند.» دكتر مولان افزود: « هم اكنون در حالي كه هيچ چيز ديگري مؤثر نيست ، مردم دوباره به عسل روي آورده اند . اين بستر مناسبي براي انتخاب عسل به عنوان نخستين عامل درماني است.»

محققان معتقدند كه پتانسيل درماني عسل به طور برجسته مورد استفاده قرارگرفته است. با افزايش علاقه مندي به استفاده از معالجات جايگزين و با وجود شيوع مقاومت به آنتي بيوتيك ها در طيف باكتريها ، ممكن است در نهايت عسل نقش خود را به عنوان معالج زخم ها باز يابد .

مطمئنا عسل مؤثر خواهد بود : عسل خام يك پوشش استريل بدون درد و مؤثر براي زخم ايجاد مي كند . عسل را به طور مستقيم بر روي بريدگيهاي باز ، خراشيدگيها و سوختگيها استعمال كرده و آن را با يك قطعه گاز بپوشانيد . نتيجه بسيار سريع تر از جايگزين هاي مرسوم ديگر نظير پمادها و كرم ها پديدار خواهد شد .

عسل همچنين به طوراستثنائي براي بيماريهاي تنفسي مؤثر است. يك مطالعه در بلغارستان روي بيش از 18000 مريض نشان داد كه عسل برونشيت مزمن (برونشيت تنگي نفس) ، التهاب آلرژيك مزمن غشاء مخاطي بيني و سينوزيت را بهبود مي دهد .

عسل يك درمان مؤثر براي سرماخوردگي، آنفولانزا ، عفونتهاي تنفسي است و تقويت كننده سيستم ايمني از افسردگي محسوب مي شود.در حالي كه مصرف شكر سيستم ايمني از افسردگي را متوقف مي كند عسل با كيفيت مي تواند آن را تحريك به كار نمايد .

در اين جا روش هاي ديگري را براي بهره مندي از قدرت شفا بخشي عسل مطرح مي كنيم .

سوختگي : براحتي عسل را روي سوختگي استعمال كنيد . سوزش آن را آرام مي كند، درد را از بين مي برد و به معالجه سريع و بدون بر جاي گذاشتن اثر كمك مي كند . صرف نظر از مرهم بودن و آنتي بيوتيك بودن عسل ، باكتري ها نيز بسادگي نمي توانند در آن زنده بمانند.

شب ادراري كودكان : يك قاشق چاي خوري از عسل قبل از خوابيدن كمك مي كند كه بچه ادرار خود را راحت تر نگه دارد و ترس كودك را آرام مي كند .

بي خوابي : يك قاشق دسرخوري از عسل در يك ليوان شير گرم به خوابيدن كمك مي كند و كارايي شگفت انگيزي دارد.

بيش فعالي: كل مصرف شكر سفيد خود را با عسل جايگزين كنيد . شكر محركي بدون ارزش هاي غذايي است .اما عسل در بدن ايجاد انرژي كرده و باعث تحريك نيز نمي شود.

خلط بيني شديد: يك قاشق دسرخوري از عسل را در يك لگن كوچك از آب جوش حل نموده و بخور آن را پس از پوشاندن سرتان با يك حوله استنشاق نمائيد. بسيار مؤثر است.

كوفتگي: يك قاشق دسرخوري عسل را در آب ولرم حل كرده يا محلولي از آب و عسل كه يك چهارم آن عسل باشد در شيشه ريخته و در يخچال نگهداري كنيد . عسل اصولا از فروكتوز و گلوكز تشكيل شده است بنابراين به سرعت توسط سيستم گوارش جذب مي شود . عسل يك تثبيت كننده طبيعي بي همتاست . در رم باستان پهلوانان براي استقامت بيشتر در رقابت ها و حتي پس از آن به عنوان يك احيا كننده از عسل استفاده مي كردند..

روشن كننده قوي صورت:عسل را با مقدار مساوي از آردجو، مخلوط نموده و به عنوان ماسك روي صورت قرار دهيد . براي نيم ساعت آن را رها كرده و سپس آن را بشوئيد. به عنوان يك سفيد كننده قوي براي جوش ها و ديگر آسيب هاي نا خواسته پوست بسيار عالي است.

سوء هاضمه: عسل را با مقدار مساوي از سركه سيب مخلوط نموده و با مقدار مناسب آب جهت خوش خوراك شدن رقيق نمائيد. اين محلول همچنين براي مفاصل و تسريع كردن در كاهش وزن بسيار شگفت انگيز است.

حالت دهنده مو : عسل را با مقدار مساوي از روغن زيتون مخلوط نموده و موها را با آن آغشته نمائيد، سر را براي نيم ساعت با يك حوله گرم بپوشانيد ، سپس اين شامپو را از روي سر خود بشوييد ، اين معجون موها و پوست سر را تغذيه مي كند. موهايتان را هرگز به اين خوش حالتي حس نكرده ايد.

گلودرد: اجازه دهيد كه يك قاشق چاي خوري از عسل در انتهاي حلقتان ذوب شده و قطره قطره وارد گلويتان شود. براحتي قسمت متورم شده را نرم مي كند .

استرس: محلول عسل و آب آرام كننده است و باعث آرامش زياد در شما مي شود . مي توانيد از محلولي كه تقريبا يك چهارم آن عسل باشد استفاده نمائيد .

كم خوني : عسل بهترين عامل غني كننده خون بوسيله بالا بردن ميزان گلوبولها بشمار مي رود. البته هر چه عسل تيره تر باشد حاوي كانيهاي بيشتري است.

به عنوان نگهدارنده در غذاها: اگر شما در دستور پخت كيك و كلوچه هاي خود عسل را جايگزين شكر نماييد ، آنها به دليل خواص آنتي باكتريال عسل، به مدت طولاني تري تازه مي ماند. البته به دليل وجود رطوبت در عسل بايد مايعات موجود در مخلوط خود را تا حدود يك پنجم كاهش دهيد.

شيشه بچه: چهار قاشق چاي خوري از عسل در شيشه ريخته و با آب مخلوط كنيد . اين محلول يك تسكين دهنده بسيار مناسب و يك كمكي مولتي ويتامين است .

اگر مدفوع بچه خيلي شل باشد مقدار عسل را يك دوم قاشق كاهش داده و اگر خيلي سفت است ، يك دوم قاشق افزايش دهيد. (اخطار: هرگز عسل خام را به بچه زير يك سال ندهيد اين براي او بيش از حد غني است. ) در زمان رشد دندانهاي نوزاد نيز عسل را روي دندان استعمال نمائيد. زيرا مي تواند يك مسكن و بي حس كننده ملايم باشد.

پوكي استخوان : تحقيقات نشان مي دهد يك قاشق چاي خوري عسل در هر روز به جذب كلسيم در بدن كمك نموده و باعث جلوگيري از پوكي استخوان مي شود. اين كار به همه افراد بالاي 50 سال توصيه مي شود.

طول عمر: اكثر افراد با طول عمر بالا در جهان افرادي بودند كه به صورت مرتب از عسل استفاده مي كردند. يك واقعيت جذاب اين است كه زنبورداران در كل جهان به نسبت ساير گروه هاي شغلي كمتر از سرطان يا آرتروز رنج مي برند.

ميگرن: يك قاشق دسر خوري از عسل را در يك نصف ليوان آب ولرم حل كرده و در آغاز حمله ميگرني آن را بنوشيد و اگر لازم شد پس از بيست دقيقه اين كار را تكرار كنيد.

آماس: مقدار مساوي عسل و آب ولرم را با هم مخلوط نموده وقتي كه سرد شد به عنوان لوسيون روي آن استفاده نماييد.

شربت سرفه: 170 گرم عسل مايع را با 55 گرم گليسيرين خوراكي و آب دو ليمو مخلوط كرده و خوب بهم بزنيد . اين محلول را در شيشه ريخته ، درب آن را محكم ببنديد و هر زمان كه لازم بود استفاده كنيد.عسل خام ممكن است كه رس كند همان گونه كه براي بعضي از انواع آن پس از يك هفته و براي بعضي ديگر پس از چند سال اين اتفاق مي افتد.اگر رس كردن عسل شما را آزار مي دهد به سادگي ظرف عسل را داخل آب داغ قرار دهيد(حرارت اين آب در حد جوشيدن نباشد) و به آن اجازه دهيد تا زماني كه دوباره به حالت مايع بازگردد در اين ظرف باشد.
منبع :
سايت نچرال نيوز- كلي جويس نف
عرضه مستقيم عسل طبيعي و دارويي آذربايجان بدون واسطه با نازلترين قيمت با شرط تضمين و آزمايش و تائيديه كنترل كيفي در خدمت هموطنان ايراني
مشتري گرامي لطفا"جهت تهيه عسل طبيعي و اصل قبل از خريد از كيفيت محصول مطمئن شده واز توليد كننده واقعي و بي واسطه خريد نمائيد.
قيمت مناسب +تضمين كيفيت +تحويل بموقع=رضايت مشتري=هدف ما
فروتن:09143002936
بايرامي:09148862936
شركت پويا كشت اورمان (سهامي خاص) شماره ثبت : 229
ارسال آگهي : 1389/02/15

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بازار بانه - يخچال- صنعت- بانه

تازه‌هاي صنعت - توليد مواد غذايي (صفحه 1 از 1)
‪۹۸/۰۷/۲۵ تجهیز سالن قارچ ، قفسه بندی سالن قارچ
تجهیز سالن قارچ ، قفسه بندی سالن قارچ از دیگر امکاناتی است که ایران قارچ در اختیار مشتریان خود قرار ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02166901299

‪۹۸/۰۷/۱۸ فروش تجهیزات سالنهای پرورش قارچ دکمه ای
آموزش قارچ دکمه ای فروش تجهیزات سالنهای پرورش قارچ دکمه ای با گارانتی عامل مستقیم فروش کمپوست ملارد ، جوانه ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02166901299

‪۹۸/۰۷/۱۸ مشاوره پرورش قارچ
مشاوره پرورش قارچ مشاوره پرورش قارچ تلفنی فروش کمپوست در تمام نقاط کشورکمپوست ملارد صدف سهیل خاک پوششی درجه یک ملارد ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02166901299

‪۹۸/۰۷/۱۸ فروش کمپوست قارچ در تمام نقاط کشور
فروش کمپوست قارچ در تمام نقاط کشور عامل فروش کمپوست قارچ دکمه ای (ملارد دهقان ،سهیل،صدف ،جوانه) به همراه خاک پوششی ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02166901299

‪۹۸/۰۷/۰۶ ایران قارچ تهیه کننده کمپوست قارچ
ایران قارچ تامین کننده کمپوست قارچ دکمه ای،خاک پوششی و بذر قارچ دکمه ای از بهترین کارخانه های کشور با ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02155442064

‪۹۸/۰۴/۲۶ هسته گیر آلبالوو زیتون ومیوه های مشابه ف
هسته گیر آلبالوو زیتون ومیوه های مشابه فروشگاه شایان کالا این دستگاه هسته های کالیبر 60 تا 420 را خارج می ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه خشک کن میوه صنعتی از نوع کابینتی
• تک کابین با ظرفیت 500 کیلو در روز با سینی فلزی 25 تایی و سینی نایلونی 50 تایی تمام استیل ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه آبگیرسانتریفیوژ سبزی جات فروشگاه
این دستگاه تمام استیل بوده وجهت آبگیری سبزیجات با عملکرد نیروی چرخشی و گریز از مرکز با تنظیم دور موتور ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ خشک کن گازی 20 سینی شایان کالا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۶ خشک کن گازی سی کیلوی میوه ، سبزی و قارچ
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۶ چرخ گوشت صنعتی ۳۲ متحرک گیربکسی رومیزی
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ خشک کن ميوه
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ میوه خشک کن رومیزی خانگی مدل NS-1160 ف
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ خشک کن برقی 40 کیلوی میوه ، سبزی و قارچ
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۶ سبزی خرد کن سطلی
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ چرخ گوشت صنعتی 32 تسمه ای ایستاده
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه پوست گیر گردو
از محصولات دیگر فروشگاه شایان کالا می توان به دستگاه پوست گیر گردو اشاره نمود این دستگاه پوست گردوی تازه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432224624

‪۹۸/۰۴/۲۶ نمایندگی خشک کن میوه وسبزیجات فروشگاه شا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه چیپس کن میوه فروشگاه شایان کالا
دستگاه چیپس کن میوه یا خشک کن میوه از سری دستگاه هایی به شمار می آید که برای خشک کردن ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ آسیاب آزمایشگاهی - عطاری آرتیسان مدل 500
مشخصات دستگاه آسیاب قهوه - مدل 5000 قدرت دستگاه : 850 وات نوع و جنس تیغه: 3 تیغ تماما فولاد ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ آسیاب نیمه صنعتی خان دار رومیزی مدل 9500
آسیاب نیمه صنعتی - آسیاب کارگاهی خان دار مدل 9500، دارای خان شیار دار جهت آسیاب بهتر مواد سخت، ظرفیت ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه قند خرد کن نیمه اتومات دیسکی فرو
دستگاه قند خرد کن نیمه اتومات دیسکی مدل AL1100 ازبهترین ومناسبترین دستگاه ها برای کار گاه های کوچک و ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه سبزی خرد کن بشقابی فروشگاه شایا
دستگاه سبزی خرد کن بشقابی فروشگاه شایان کالا دستگاه سبزی خرد کن صنعتی و خانگی AL14200 از ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه آب لیمو و آب انگور گیری شایان کال
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ آسیاب وپودرکن دنده ای مدل 8500 فروشگاه
مشخصات دستگاه: • وزن دستگاه : 70 کیلوگرم • صدای دستگاه : متوسط • ابعاد : ( طولXعرضXارتفاع ) 100x40x50 • نوع بار ریز و حجم آن استیل ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ آسیاب صنعتی خشکبار و دانه های روغنی مدل
آسیاب صنعتی مخصوص خشکبار و دانه های روغنی مدل 4500، قدرت موتور 3 اسب بخار، دور موتور 2800 دور در ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه آب گوجه کشی خانگی با ظرفیت پایین
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۶ آسیاب عطاری رومیزی - نیمه صنعتی مدل 1000
فروشگاه شایان کالاتولید و عرضه کننده انواع مختلف آسیاب خانگی و صنعتی در ظرفیت ها و سایز های مختلف جهت ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ نمایندگی پودر کن قهوه ومحصولات دانه ای
آسیاب صنعتی استیل مدل 4000 مناسب جهت عطاری های بزرگ، کارگاه ها و مراکز تولید مواد گیاهی و دارویی به ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه 5 کاره آب گوجه گیری ورب ساز شایان
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه خشک کن میوه با مشعل گازی فروشگاه
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ پوست کن پیاز و سیب زمینی
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه میوه خشک کن رومیزی NS-1161 فروش
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ خشک کن صنعتی میوه وسبزی 52 کشوی شایان کا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ میوه خشک کن رومیزی مدل NS-1162 فروشگاه
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه اسلایسر ، خلال کن ، نگین فروشگاه
دستگاه اسلایسر ، خلال کن ، نگین فروشگاه شایان کالا - اسلایسر میوه با ظرفیت مختلف برای مصارف ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ نمایندگی دستگاه پودر کن محصولات دانه ای
مشخصات دستگاه آسیاب صنعتی 8400 3 اسب بخار ، 4 اسب بخار و 5/5 اسب بخار) سه ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ آسیاب رومیزی نیمه صنعتی فروشگاه شایان کا
آسیاب استیل مدل 2000 آسیابیست که میتواند هر گونه نیاز شما را در زمینه آسیاب کردن مواد مختلف چه مواد ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه تخمه گیر کدو و هندوانه
دستگاه تخمه گیر دستگاهی مناسب برای تخمه گیری انواع کدو و هندوانه با کیفیت بسیار عالی و بدون کوچکترین تغییر ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ دستگاه تخمه گیر تخمه قرمز ژاپنی
دستگاه تخمه گیر دستگاهی مناسب برای تخمه گیری انواع تخمه قرمز ژاپنی ، کدو و هندوانه با کیفیت ...
0
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۶ خشک کن میوه و سبزی مدل E20 برقی
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
لطفا تماس بگیرید
shayankala1 shayankala ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه پوست گیر گردو
از محصولات دیگر فروشگاه شایان کالا می توان به دستگاه پوست گیر گردو اشاره نمود این دستگاه پوست گردوی تازه ...
0
shayan kala2 ، تلفن : 09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه چیپس کن میوه فروشگاه شایان کالا
دستگاه چیپس کن میوه یا خشک کن میوه از سری دستگاه هایی به شمار می آید که برای خشک کردن ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ نمایندگی خشک کن میوه وسبزیجات فروشگاه شا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه 5 کاره آب گوجه گیری شایان کالا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ هسته گیر آلبالوو زیتون ومیوه های مشابه ف
این دستگاه هسته های کالیبر 60 تا 420 را خارج می کند و مجهز به سنسور کنترل نوار تغذیه کننده ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه تخمه گیر کدو و هندوانه
دستگاه تخمه گیر دستگاهی مناسب برای تخمه گیری انواع کدو و هندوانه با کیفیت بسیار عالی و بدون کوچکترین تغییر ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب رومیزی نیمه صنعتی فروشگاه شایان کا
آسیاب استیل مدل 2000 آسیابیست که میتواند هر گونه نیاز شما را در زمینه آسیاب کردن مواد مختلف چه مواد ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه قند خرد کن نیمه اتومات دیسکی فرو
دستگاه قند خرد کن نیمه اتومات دیسکی مدل AL1100 ازبهترین ومناسبترین دستگاه ها برای کار گاه های کوچک و ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه خشک کن میوه صنعتی از نوع کابینتی
• تک کابین با ظرفیت 500 کیلو در روز با سینی فلزی 25 تایی و سینی نایلونی 50 تایی تمام استیل ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه تخمه گیر تخمه قرمز ژاپنی
دستگاه تخمه گیر دستگاهی مناسب برای تخمه گیری انواع تخمه قرمز ژاپنی ، کدو و هندوانه با کیفیت ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ نمایندگی دستگاه پودر کن محصولات دانه ای
مشخصات دستگاه آسیاب صنعتی 8400 3 اسب بخار ، 4 اسب بخار و 5/5 اسب بخار) سه ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه آبگیرسانتریفیوژ سبزی جات فروشگاه
این دستگاه تمام استیل بوده وجهت آبگیری سبزیجات با عملکرد نیروی چرخشی و گریز از مرکز با تنظیم دور موتور ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب وپودر کن استیل رومیزی خانگی
اگر بدنبال آسیابی هستید که مواد مورد نظر شما رو با سرعت و قدرت فوق العاده زیادی خرد و ریز ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب وپودرکن دنده ای مدل 8500 فروشگاه
مشخصات دستگاه: • وزن دستگاه : 70 کیلوگرم • صدای دستگاه : متوسط • ابعاد : ( طولXعرضXارتفاع ) 100x40x50 • نوع بار ریز و حجم آن استیل ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ خشک کن 60 کشوی صنعتی شایان کالا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه میوه خشک کن رومیزی NS-1161 فروش
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب نیمه صنعتی خان دار رومیزی مدل 9500
آسیاب نیمه صنعتی - آسیاب کارگاهی خان دار مدل 9500، دارای خان شیار دار جهت آسیاب بهتر مواد سخت، ظرفیت ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ خشک کن گازی سی کیلوی میوه ، سبزی و قارچ
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه اسلایسر ، خلال کن ، نگین فروشگاه
- اسلایسر میوه با ظرفیت مختلف برای مصارف خانگی و صنعتی - اسلایسر صیفیجات با ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ میوه خشک کن رومیزی مدل NS-1162 فروشگاه
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب عطاری رومیزی - نیمه صنعتی مدل 1000
فروشگاه شایان کالاتولید و عرضه کننده انواع مختلف آسیاب خانگی و صنعتی در ظرفیت ها و سایز های مختلف جهت ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب آزمایشگاهی - عطاری آرتیسان مدل 500
مشخصات دستگاه آسیاب قهوه - مدل 5000 قدرت دستگاه : 850 وات نوع و جنس تیغه: 3 تیغ تماما فولاد ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ نمایندگی پودر کن قهوه ومحصولات دانه ای
آسیاب صنعتی استیل مدل 4000 مناسب جهت عطاری های بزرگ، کارگاه ها و مراکز تولید مواد گیاهی و دارویی به ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ خشک کن میوه و سبزی مدل E20 برقی
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ آسیاب صنعتی خشکبار و دانه های روغنی مدل
آسیاب صنعتی مخصوص خشکبار و دانه های روغنی مدل 4500، قدرت موتور 3 اسب بخار، دور موتور 2800 دور در ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ خشک کن گازی 20 سینی شایان کالا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه آب گوجه گیری ورب ساز شایان کالا
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه سبزی خرد کن بشقابی فروشگاه شایا
دستگاه سبزی خرد کن صنعتی و خانگی بشقابی از نوع بشقابی بوده که مورد استفاده در جاهایی که ...
لطفا تماس بگیرید
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ میوه خشک کن رومیزی خانگی مدل NS-1160 ف
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل اسلایسر خانگی ، اسلایسرصنعتی ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 04432246031

‪۹۸/۰۴/۲۴ دستگاه آب گوجه کشی خانگی با ظرفیت پایین
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۸/۰۴/۲۴ خشک کن بیست کیلویی میوه و سبزی خانگی
فروشگاه شایان کالا تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های مشاغل خانگی از قبیل آب گوجه گیر ، دستگاه ...
0
shayan kala2 shayan kala2 ، تلفن : 09394240780_09148015541

‪۹۷/۰۴/۰۹ گلاب
شرکت طبیب دارو تولید کننده گلاب و عرقیات گیاهی به صورت طبیعی و ارگانیک است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ...
0
tabib tabibdaru dez ، تلفن : 09909296752

‪۹۶/۰۷/۲۵ فروش و نصب باسکول هاي دام کش ، گاو کش ،
قابليتهاي توزين دام )دام کش) ظرفيت ها : 1000 کيلوگرم - 2000 کيلوگرم ابعاد صفحه : 100200 سانتيمتر دقت : 100 +/- گرم تعداد ...
ارزانترين
رضا هاشمي ، تلفن : 02181661076

‪۹۶/۰۱/۱۱ پخش مواد غذایی عمده کرج و شهریار و تهران
پخش عمده مواد غذایی و خوراکی با ارزانترین قیمت و تحویل فوری. مواد غذایی سالم، ضامن سلامتی شماست. فروش و پخش ...
مواد غذایی بخشی ، تلفن : 09216033713

‪۹۵/۱۱/۱۱ راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوران
راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوران گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران حسینی ...
مهندس عباس حسینی ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۹/۲۱ فتاح تولید و بسته بندی محصولات غذایی تکی
فتاح نامی آشنا در تولید محصولات تک نفره و یکبار مصرف گروه تولیدی بازرگانی فتاح، دارای مجوزهای معتبر از وزارت بهداشت ...
صنایع بسته بندی فتاح ، تلفن : 02146865085

‪۹۵/۰۹/۱۸ عرضه عمده بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین
عرضه عمده بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین قابل توجه هتل داران ، رستوران داران ، شرکتها ، فروشگاههای مواد غذایی ، ...
0
اقای جعفری ، تلفن : 09122167527

‪۹۵/۰۸/۱۲ تجهیز و راه اندازی فست فود و کافی شاپ
تجهیز و راه اندازی فست فود و کافی شاپ گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و تجهیزات کافی شاپ حسینی ...
مهندس عباس حسینی ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۸/۱۲ فودگاه پرتال فست فود کافی شاپ رستوران
فودگاه پرتال فست فود کافی شاپ رستوران گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و تجهیزات کافی شاپ حسینی (IRANHFC) 1- مشاوره ...
گروه فوق تخصصی IRANHFC ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۸/۱۲ ماهی و میگوی تازه خلیج فارس (ماهی بندرعب
ماهی و میگوی تازه خلیج فارس (ماهی بندرعباس) ماهی و میگوی تازه بندرعباس فقط با یک تماس در دسترس شماست ۰۹۱۷۷۹۷۹۵۷۱ در ...
فروشگاه ماهی و میگو ، تلفن : 09177979571

‪۹۵/۰۸/۱۲ IRAN HFC راه اندازی کافی شاپ و فست فود
IRAN HFC راه اندازی کافی شاپ و فست فود و رستوران گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و تجهیزات کافی ...
00
عباس حسینی ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۸/۰۳ فروش محصولات غذایی گیاهی
پخش عمده محصولات غذایی گیاهی شرکت بکر ( فروشگاههای کوچک و بزرگ) سوسیس گیاهی،برگر گیاهی،شیرسویا،ماست سویا،کشک،پنیرتافو،دوغ سویا،انواع خورشت،مایه ماکارونی و ...... شرکت ...
فرهاد فزونی ، تلفن : 09228276172

‪۹۵/۰۷/۲۷ تولید و فروش ارده، حلوا ارده و روغن کنجد
اصل کالا تولیدی است که در اردکان واقع شده و تولید کننده سوغات استان یزد از قبیل شیرینی و محصولات ...
لطفا تماس بگیرید
تولیدی بزرگ اصل کالا ، تلفن : 03532239449

‪۹۵/۰۷/۱۷ فروش تخم بلدرچین
...
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۷/۰۴ فروش عمده تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۷/۰۴ فروش جوجه مرغ و اردک محلی در تمامی سنین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۷/۰۴ مجموعه محصولات تعاونی مهرخواه صنعت
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۶/۰۴ پخش عمده حبوبات درتهران و شهرستانها
پخش عمده حبوبات درتهران و شهرستانها پخش عمده حبوبات درتهران و شهرستانها پخش عمده حبوبات درتهران و شهرستانها فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن بیژن ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ پخش عمده رب گوجه فرنگی/09191194827
پخش عمده رب گوجه فرنگی پخش عمده رب گوجه فرنگی پخش عمده رب گوجه فرنگی پخش عمده رب گوجه فرنگی فروشگاه بیژن زارعی 09191194827 فروشگاه بیژن ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن/09191194728
پخش مواد غذایی بیژن ، پخش مواد غذایی و بهداشتی پخش مواد غذایی بیژن ، پخش مواد غذایی و بهداشتی پخش مواد ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ پودر لباسشوئی ماشینی 12 آنزیم سافتلن
پودر لباسشوئی ماشینی 12 آنزیم سافتلن پودر لباسشوئی ماشینی 12 آنزیم سافتلن پودر لباسشوئی ماشینی 12 آنزیم سافتلن پودر لباسشوئی ماشینی 12 آنزیم ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ تن ماهی و رب (کنسروجات)/09191194827
تن ماهی و رب (کنسروجات) تن ماهی و رب (کنسروجات) تن ماهی و رب (کنسروجات) فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن با مدیریت بیژن زارعی تن ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ فروش انواع ترشیجات/09191194827
فروش انواع ترشیجات فروش انواع ترشیجات فروش انواع ترشیجات فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن بیژن زارعی 09191194827 فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن در نظر دارد کالاها ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ فروش و پخش مستقیم انواع کمپوت و کنسرو
فروش و پخش مستقیم انواع کمپوت و کنسرو فروش و پخش مستقیم انواع کمپوت و کنسرو فروش و پخش مستقیم انواع کمپوت ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ پخش انواع روغن خوراکی/09191194827
پخش انواع روغن خوراکی پخش انواع روغن خوراکی پخش انواع روغن خوراکی فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن فروشگاه پخش مواد غذایی بیژن در ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ پخش عمده قند و شکر/09191194827
تن ماهی و رب (کنسروجات) رب گوجه فرنگی چای حبوبات برنج روغن قند و شکر خشکبار مواد پروتئینی دوغ آلیس آب میوه پوشک مولفیکس مواد شوینده شارژ همراه اول شارژ ایرانسل شارژ رایتل کارت تلفن ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۶/۰۴ پخش عمده دوغ عالیس/09191194827
پخش عمده دوغ عالیس پخش عمده دوغ عالیس پخش عمده دوغ عالیس تن ماهی و رب (کنسروجات) رب گوجه فرنگی چای حبوبات برنج روغن قند و شکر خشکبار مواد پروتئینی دوغ ...
تماس با فروشگاه
بیژن زارعی ، تلفن : 02155959819

‪۹۵/۰۵/۱۷ فروش عمده تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۵/۱۷ فروش جوجه مرغ و اردک محلی در تمامی سنین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۵/۱۷ مجموعه محصولات تعاونی مهرخواه صنعت
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۵/۰۸ پوست گيربادي((پياز)) -پنوماتيک (300kg/h
پوست گيربادي((پياز)) -پنوماتيک (300kg/h پوست گير پياز با هواي فشرده(بادي) با کيفيت عالي -سرعت دستگاه:300kg/h - نوع برق مصرفي:220V با ...
مهدي باقريان ، تلفن : 09121142170

‪۹۵/۰۵/۰۸ دستگاه حبه کن وپوستکن بادي سير و موسير
دستگاه حبه کن و پوستکن پنوماتيک سير و موسير (بدون ضايعات و زخمي شدن سير) - در اين روش از سايش و ...
مهدي باقريان ، تلفن : 09121142170

‪۹۵/۰۵/۰۸ خلال کن و اسلايسر ميوه وصيفي جات
خردکن وخلال کن ميوه وصيفي جات نوع اول(ساخت بلاروس): کاربردها: ميوه و سبزيجات( سيب زميني- هويج –پياز- خيار -کلم- گوجه- ...
مهدي باقريان ، تلفن : 09121142170

‪۹۵/۰۴/۲۹ دستگاه پرکن سوسيس کالباس مدل(M6-Φy-4-3p
دستگاه پرکن سوسيس کالباس مدل(M6-Φy-4-3p ) - تناژ توليد در يک شيفت کاري ، 5-10 تن - قابليت بسته ...
مهدي باقريان ، تلفن :

‪۹۵/۰۴/۱۸ تور فرانسه مهر95 نمایشگاه غذایی وکشاورزی
تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال فرانسه مهر ماه 1395 پاریس- فرانسه برگزارکننده تور: آژانس پیشواز آسیا http://www.pishvaz-asia.com اولین و بزرگترین مجری تورهای نمایشگاهی با ...
پیشواز آسیا ، تلفن : 02166901918

‪۹۵/۰۴/۱۵ اعطاي نمايندگي فروش و پخش بيسکويت شارمين
بيسکويت شارمين با طعمهاي پرتقالي و نارگيلي و موزي و وانيلي و تزئين شکري و کنجدي در مدل هاي 1000 ...
مسعود فکور ، تلفن : 05136905590

‪۹۵/۰۴/۰۲ دستگاههاي بسته بندي -اروپاي شرقي
دستگاههاي بسته بندي -اروپاي شرقي دستگاه بسته بندي (آکبند) در 2 مدل : 1-پودري(5تا 150 گرم)بسته به چگالي و حجم ...
مهدي باقريان ، تلفن : 09121142170

‪۹۵/۰۳/۱۵ تخته کار چرم دوزي پلاستيکي,پلي اتيلن
از اين تخته به عنوان زير دستي در زمان ضربه زدن به سمبه و سوراخ کردن چرم ,همچنين زمان برش ...
بازرگارنی و تولیدی اسپدال پلیمر ، تلفن : 02186031526

‪۹۵/۰۳/۱۵ تخته کار پلي اتيلن 20*17 ضخامت 1سانت
از اين تخته به عنوان زير دستي در زمان ضربه زدن به سمبه و سوراخ کردن چرم ,همچنين زمان برش ...
35000 ريال
بازرگارنی و تولیدی اسپدال پلیمر ، تلفن : 02186031526

‪۹۵/۰۳/۱۵ تخته پلي اتيلن آشپزخانه , قصابي
بازرگاني اسپدال پليمر توليد کننده ورق و صفحه هاي پلي اتيلن با بهترين کيفيت و در ابعاد يک متر عرض ...
بازرگارنی و تولیدی اسپدال پلیمر ، تلفن : 02186031526

‪۹۴/۱۱/۰۶ عسل طبیعی کردستان
عسل طبیعی کردستان ، تولید شده در عمق کوهستان های چهل چشمه ...
farhad abdolazadeh ، تلفن : 09186509470

‪۹۴/۱۰/۰۸ پخش عمده ترموباکس
شرکت طبخ شمیم تجهیز کننده آشپز خانه های صنعتی از صفر تا صد (راه اندازی آشپز خانه از طراحی و ...
0
tabkh shamim ، تلفن : 02166793370

‪۹۴/۰۷/۱۳ شیرین کننده ها و مواد اولیه صنایع غذایی
قابل توجه شيرينی فروشی ها، نوشابه سازی ها، شربت سازی ها، مربا سازی ها و صنايع غذايی مشابه شرکت نوش البرز ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت نوش البرز ، تلفن : 02634714416

‪۹۴/۰۵/۳۰ فروش انوع برنج و انواع آجیل به صورت عمده
فروش انوع برنج و انواع آجیل به صورت عمده فروش انواع برنج ایرانی و خارجی به صورت عمده برنج - GTCبرنج ...
mohsen mehrkhah ، تلفن : 09358954006

‪۹۴/۰۳/۱۸ گریل پانی نی تک صفحه
شرکت بازرگانی طبخ شمیم که وارد کننده انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، هتل ، فست فود ، کافی شاپ میباشد ...
0
طبخ شمیم ، تلفن : 02166793370

‪۹۴/۰۳/۱۲ غذا ساز 6 لیتری یازیچیلار
شرکت تولیدی بازرگانی طبخ شمیم وارد کننده انواع تجهیزات اشپزخانه و هتلی میباشد، این شرکت که نماینده فروش و خدمات ...
0
طبخ شمیم ، تلفن : 02166793370

‪۹۴/۰۲/۲۰ فروش چرخ گوشت
شرکت بازرگانی طبخ شمیم فروشنده انواع چرخ گوشت های ترکیه ای می باشد چرخ گوشت امپرو با ظرفیت های مختلف موجود ...
0
tabkhshamim ، تلفن : 66793370

‪۹۴/۰۲/۱۵ فروش انواع خشکبار درجه یک
فروش انواع خشکبار درجه یک فروش عمده انواع خشکبار فروش انواع خشکبار درجه یک و با کیفیت با قیمت مناسب حتی چکی ...
عبادی ، تلفن : 09393725962

‪۹۴/۰۲/۱۵ فروش عمده انواع پسته
فروش عمده انواع پسته فروش انواع پسته احمد آقایی- اکبری- کله قوچی - پسته فندقی - پسته بادامی و... به ...
عبادی ، تلفن : 09393725962

‪۹۴/۰۲/۱۵ فروش کلیه اقلام مصرفی و مواد غذایی
فروش کلیه اقلام مصرفی و مواد غذایی تحویل کلیه مواد غذایی مورد نیاز شما درب منزل به قیمت عمده تحویل ...
ملک ، تلفن : 09121786251

‪۹۴/۰۲/۱۵ فروش قند و شکر
فروش قند و شکر فروش قند و شکر با بهترین قیمت قند شکسته – قند کله – قند باخ – ...
ملک ، تلفن : 09121786251

‪۹۴/۰۲/۱۵ تهیه و تامین مواد غذایی
تهیه و تامین مواد غذایی تحویل کلیه مواد غذایی مورد نیاز شما درب منزل به قیمت عمده تحویل درب منزل خدمات ...
ملک ، تلفن : 09121786251

‪۹۳/۱۲/۰۳ سفارش انواع تخم مرغ
سفارش انواع تخم مرغ اين شرکت توانايي تامين تخم مرغ و مايع پاستوريزه تخم مرغ مخلوط زرده و سفيده مورد نياز با ...
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۱۲/۰۳ پخش انواع تخم مرغ
پخش انواع تخم مرغ پخش انواع تخم مرغ محلی تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک فله و بسته بندی شده آماده همکاری ...
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۱۲/۰۲ اولین فروشگاه اینترنتی برنج ایراني
اولین فروشگاه اینترنتی اختصاصی برنج ایرانی کیله خالص ترین ،مرغوبترین ،سالمترین ، برنج از شالیزارهای شمال تهیه شده از مرغوب ترین برنج ...
برنج كيله ، تلفن : 32296013-4 011

‪۹۳/۰۷/۲۸ فروش برج
پخش کننده مستقيم انواع برنج درجه يک بدون واسطه با نازلترين قيمت و بالاترين کيفيت. برنج طارم ندا - برنج ...
00
برنج طارم ، تلفن : 02177948356

‪۹۳/۰۷/۲۸ پخش برنج
فروش انواع برنج طارم عرضه انواع برنج طارم به صورت کلي وجزئي به اداره ها ورستوران ها با تضمين کيفيت پخت تحويل ...
00
برنج طارم ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۷/۱۶ برنج طارم
برنج طارم یک دست و خوش عطر ایرانی و خوش طعم. پخش مستقیم برنج ایرانی آماده تهیه برنج ایرانی برای ...
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۷/۱۶ فروش برنج
فروش برنج پخش کننده مستقیم انواع برنج درجه یک بدون واسطه با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت. برنج طارم ندا ...
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۷/۱۶ برنج مرغوب
برنج مرغوب فروش مستقیم برنج خوش عطر وخالص وکم خوردطارم و…بابل ,آمل ,فریدونکناردرکیسه های 10 کیلوگرمی, 20کیلوگرمی ,۴۰کیلوگرمی و……به صورت ...
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۴/۱۵ پخش شكر قهوه اي
توزيع شكر بسته بندي فروش شكر در بسته هاي يك كيلويي ارسال به تمام نقاط ايران "شكر قهوه اي "كه ...
0
مهدی ت ، تلفن : 09390858526

‪۹۳/۰۲/۲۷ شكر قهوه اي روبينا
فروش شكر تهيه و توزيع شكر قهوه اي اخيراً براي اولين بار در كشور ما "شكر طبيعي "كه در جهان با ...
تماس
مهدی ت ، تلفن : 09390858526

‪۹۲/۰۹/۲۸ اعطاي نمايندگي فروش پشمك يزدي شرنيك
واگذاري نمايندگي فعال و عامل فروش در مراكز استانها و شهرستانها داراي تاييده از سازمان غذا و دارو شماره پروانه بهداشتي: 1050/35 شماره ...
مسعود سروی ، تلفن : 03515229713

‪۹۲/۰۹/۱۱ اعطاي عامليت فروش قطاب يزدي شرنيك
قطاب اصيل يزدي تهيه شده از مواد اوليه تازه و مرغوب بسيار ترد و خوشمزه در اوزان 450 گرم و 800 گرم تعداد ...
سروی ، تلفن : 03515229713

‪۹۲/۰۷/۲۱ فروش روغن زيتون درجه يك
فروش روغن زيتون درجه يك اصل به شرط ازمايش(فله) بازرگاني منجيل ادرس: گيلان شهرستان رودبار منجيل همراه 09112396650 تلفكس ...
تماس بگیرید
حمید جعفری ، تلفن : 01316441406

‪۹۲/۰۴/۲۹ نمك پاينده-نمك صنعتي-نمك حفاري
نمك خوراكي تصفيه شده تبلور مجدد دربسته هاي 500 و 800گرمي و ا كيلوئي و...جهت مصارف خانگي .سوپرماركت .و.... اين ماده ...
تماس بگیرید
علی طاهری ، تلفن : 02324243715-16-

‪۹۲/۰۴/۲۶ شركت فرينام شهد
شركت فرينام شهد توليد كننده مواد غذايي با برند وَشَن مي باشد. كليه محصولات با بالاترين كيفيت توليد و همگي داراي ...
تماس بگیرید
مهندس بصیر فرهادی ، تلفن :

‪۹۲/۰۴/۰۴ توزيع سبزيجات آماده طبخ
تهيه و توزيع سبزيجات پاك شده؛ شسته شده و خورد شده با روشهاي كاملا بهداشتي در اسرع وقت تحويل درب منزل ...
علي نوروزي ، تلفن :

‪۹۲/۰۳/۲۱ سركه قرمز*
اعطاي نمايندگي شركت فرينام شهد توليد كننده مواد غذايي با برند وَشَن جهت اخذ نمايندگي تماس بگيريد شركت فرينام ...
مهدی ت ، تلفن : 02637777354

‪۹۲/۰۳/۲۱ توليد كننده سركه
توليد كننده سركه وَشَن شركت فرينام شهد توليد كننده مواد غذايي با برند وَشَن مي باشد. كليه محصولات با بالاترين كيفيت ...
مهدی ت ، تلفن : 02637777354

‪۹۲/۰۳/۱۸ مواد غذايي نيلو
علاقمندان و فعالان در پخش مواد غذايي با سلام و آرزوي موفقيت احتراما به استحضار ميرساند پخش سراسري تهران نيلو تشكيل گرديده ...
مهدی ت ، تلفن : 88959063-88959067

‪۹۲/۰۳/۱۸ كيك و كلوچه*
علاقمندان و فعالان در پخش مواد غذايي با سلام و آرزوي موفقيت احتراما به استحضار ميرساند پخش سراسري تهران نيلو تشكيل گرديده ...
مهدی ت ، تلفن : 88959063-88959067

‪۹۲/۰۳/۱۸ كنسرو ماهي*
علاقمندان و فعالان در پخش مواد غذايي با سلام و آرزوي موفقيت احتراما به استحضار ميرساند پخش سراسري تهران نيلو تشكيل گرديده ...
مهدی ت ، تلفن : 88959063-88959067

‪۹۱/۰۵/۱۰ تأمين انواع مواد غذايي و بهداشتي با تناژ
رب گوجه يك كيلويي معمولي جوانه اتكا رب گوجه يك كيلويي ايزي اوپن جوانه اتكا رب گوجه حلب 20 كيلويي جوانه ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين انواع مربا با تناژ بالا
مربا توت فرنگي شيشه اي 280 گرمي جوانه اتكا مربا هويج شيشه 190 گرمي آيش مربا آلبالو شيشه 190 گرمي آيش مرباي كيوي ...
تماس بگيريد
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين روغن مايع و زيتون با تناژ بالا
روغن نيمه جامد 4.5 كيلويي گل بانو روغن مخلوط 810 گرمي گل بانو روغن سرخ كردني 810 گرمي گل بانو روغن ...
تماس بگيريد
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين كنسرو ماهي و زيتون با تناژ بالا
تن ماهي معمولي 180 گرمي اتكا تن ماهي معمولي 180 گرمي مزرعه نمونه تن ماهي ايزي اپن 120 گرمي اتكا ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين قند و شكر با تناژ بالا
شكر بسته بندي 3 كيلويي زمرد قند خرد شده 450 گرمي زمرد قند خرد شده 1800گرمي زمرد شكر سفيد بسته بندي ...
تماس بگيريد
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين رب با تناژ بالا
رب گوجه يك كيلويي معمولي جوانه اتكا رب گوجه يك كيلويي ايزي اوپن جوانه اتكا رب گوجه حلب 20 كيلويي جوانه ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ حلوا شكري پرواز
حلوا شكري پرواز 50 گرمي 15 عددي حلوا شكري پرواز 400 گرمي 12 عددي حلوا شكري پرواز 70 گرمي 10 عددي حلوا ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين انواع حبوبات با تناژ بالا
عدس بسته بندي 900 گرمي اتكا لوبيا قرمز بسته بندي 900 گرمي اتكا لوبيا قرمز جگري 900 گرمي سبزدانه 12 ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ تأمين برنج با تناژ بالا
برنج دم سياه فريدون كنار برنج هندي 1121 دانه بلند جاودانه 10 كيلويي برنج هندي 1121 دانه بلند اتماء محسن ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۱/۰۴/۲۱ حبوبات با تناژ بالا
عدس كانادايي درجه يك 900 گرمي لوبيا چيتي ايراني 900 گرمي لوبيا چيتي خارجي 900 گرمي لپه آذرشهر 900 گرمي ليمو اماني 150 گرمي لوبيا ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 021-88940078

‪۹۰/۰۹/۱۸ فروش ويژه خيار شور
فروش ويژه خيار شور ما در توليد خيار از بهترين بذر و بهترين زمين استفاده مي كنيم و در كارگاه هاي ...
یار محمد گودرزی ، تلفن : 09163991978

‪۸۹/۰۹/۱۱ عسل
رس كردن عسل : زنبور عسل نوعي از آنزيم را به شهد اضافه ...
تولید کننده
شرکت پویا کشت اورمان ، تلفن : 04115571647

‪۸۹/۰۹/۱۱ قدرت درماني عسل از سوختگي تا پوكي استخوا
قدرت درماني عسل از سوختگي تا پوكي استخوان (نچرال نيوز) عسل خام ...
تولید کننده
شرکت پویا کشت اورمان ، تلفن : 04115571647

‪۸۹/۰۹/۱۱ عسل براي افراد سالم و افرادي كه كلسترول
توليد كننده واقعي عسل ...
تولید کننده
شرکت پویا کشت اورمان ، تلفن : 04115571647

‪۸۹/۰۹/۱۱ درمان ورم روده بزرگ و معده با گرده زنبور
گرده گل چيست گگرده چيست ؟ در سال ۱۷۶۰ براي اولين بار كلمه گرده (Pollen) در زبان انگليسي مورد استفاده ...
شرکت پویا کشت اورمان ، تلفن : 04115571647

‪۸۹/۰۹/۰۹ بيست معجزه عسل و دارچين
گروه صنايع غذايي زرين شهد ارس توليد كننده عسل 100 ٪ طبيعي بيست معجزه عسل و دارچين گذشتگان آن را مظهر ...
تولید کننده
زرین شهد ارس ، تلفن : 04115571647

‪۸۹/۰۹/۰۹ - پوستي روشن با حمام عسل:
گروه صنايع غذايي زرين شهد ارس هشت نكته درباره زيبا شدن با عسل بر طبق فرهنگ لغت عسل ماده‌اي شيرين و ...
تولید کننده
زرین شهد ارس ، تلفن : 04115571647

‪۸۹/۰۹/۰۹ خواص عسل
گروه صنايع غذايي زرين شهد ارس خواص عسل: اين ماده زرين، غـني و فـوق الـعـاده محصول معجزه آساي زنبـورهــاي عسل است ...
تولید کننده
زرین شهد ارس ، تلفن : 04115571647

 
آگهي هاي جديد شرکت پویا کشت اورمان
عسل
شرکت پویا کشت اورمان
تلفن : 04115571647

عسل براي افراد سالم و افرادي كه كلسترول
شرکت پویا کشت اورمان
تلفن : 04115571647

درمان ورم روده بزرگ و معده با گرده زنبور
شرکت پویا کشت اورمان
تلفن : 04115571647
آگهي هاي ويژه صنعت - توليد مواد غذايي
آسیاب عطاری رومیزی - نیمه صنعتی مدل 1000
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 04432246031

دستگاه میوه خشک کن رومیزی NS-1161 فروش
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 09148015541

دستگاه تخمه گیر کدو و هندوانه
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 09148015541

دستگاه تخمه گیر تخمه قرمز ژاپنی
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 09148015541

دستگاه خشک کن میوه صنعتی از نوع کابینتی
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 09148015541

آسیاب صنعتی خشکبار و دانه های روغنی مدل
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 04432246031

میوه خشک کن رومیزی خانگی مدل NS-1160 ف
stars
shayan kala2 shayan kala2
تلفن : 04432246031آدرس دفتر سایت شهرستان بانه خیابان طالقانی میدان ساعت فروشگاه سیب کامپیوتر

موبایل : 09189740551

درج آگهي در سا يت بازاربانه رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.

توجه فرمائيد مسئوليت محتوا هر آگهي با آگهي دهنده ميباشد و مدير سايت هيچگونه مسئوليتي در اين فبال ندارد

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.


© bazarbaneh Project 1387-1398

info@bazarbaneh.com